Головна » Публікації » Проза

твір-роздум "Без дружби життя не повноцінне"

Без дружби життя не повноцінне
Знаєте, це розпочалось давно. Як казав мій тато «коли ти під столом пішки ходила». Тоді зявились мої перші друзі. А тепер мені шістнадцять. І вони пішли з мого життя з плином років. Я пам’ятаю ті відчуття. Здавалось, ті люди зі мною назавжди. Те перше розуміння слова «друзі» не дає мені спокою.
За весь цей час не раз я обпікалась. Не один раз мінялось моє коло спілкування. Заздрість, корисливість потроху руйнували опори великого, і здавалось міцного мосту «Дружба». Були люди які влітали в моє життя, мов літак до аеропорту, ставали рідними. А згодом так само швидко вилітали з моїх буднів, в більшості випадків ніколи не повертаючись назад. Важко не розчаруватись в людях, зберегти віру, і надію в справжніх друзів. Та все таки можливо. Ще є в моєму житті ті люди яких я люблю, ті на кого можу з легкістю покластись. Звичайно, до «списку кращих друзів» першочергово входять:батьки, брат, сестра, чи кохана людина. Але ще там є місце для людей які стають нам названими братами чи сестрами. Спорідненість з ними виявляється далеко не в крові. Як казав Арістотель «Друг - це одна душа в двох тілах». Першу частину нашого життя ми шукаємо таку людину, а другу – намагаємось зберегти. І як би важко не було, які б перепитії не виникали, без цієї людини життя не може бути яскравим. З другом завжди буде весело. Він завжди підтримає, зрозуміє. Ця людина буде тебе любити, знаючи всі твої недоліки.
Не має нічого кращого чим відчувати поряд плече друга, чим відчувати його підтримку, чим знати що він поруч. Цій людині присвячено безліч творів. У Євгена Євтушенка є чудовий вірш з назвою «Люди сильні один одним». Саме цей письменник сказав: «Люди сильні почуттям втрати один одного», з чим, звичайно, не можливо не погодитись.
Дата: 23.04.2018 | Перегляди: 15523 | Відгуки: 1 | Автор:
РИЖЕНЬКА• 17:59, 12.08.2012
Хороший пост1Поганий пост
Мені сподобалося smile
Додавати відкуки можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]